Wyburzenia

Od lat zajmujemy się usuwaniem budynków poprzemysłowych i mieszkalnych przygotowując teren pod nowe inwestycje na terenie województwa dolnośląskiego.

Chcesz przygotować teren pod inwestycje we Wrocławiu, który zabudowany jest budynkami. Podejmiemy się nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, realizując je w określonych w umowie terminach. Posiadamy doświadczony zespół operatorów i ciągle modernizowany park maszynowy.

Rozbiórki

Jesteś właścicielem budynków poprzemysłowych we Wrocławiu? Chcesz usunąć budynek odzyskując część materiału do dalszego wykorzystania? Powierz to zadanie specjalistom, którzy zajmują się tym od lat.

Jeżeli posiadasz budynki z cegły lub drewna zamiast je wyburzyć warto zastanowić się nad rozbiórką. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie odzyskać materiał budowlany, który można wykorzystać na dalszym etapie inwestycji. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie. Posiadamy ogromne doświadczenie zarówno w rozbiórkach zabudowań z cegły jak i drewna na terenie całego województwa dolnośląskiego.

Zawsze przed rozpoczęciem rozbiórki warto sprawdzić czy ta metoda będzie uzasadniona ekonomicznie i technologicznie. Nie wszystkie budynki można rozebrać, a często koszt rozbiórki nie jest wstanie zrekompensować sam wartości materiałów. W tym zakresie służymy Państwu pomocą doradzając jaką metodę usunięcia budynku wybrać.

Wywóz gruzu

Kompleksowo zajmujemy się wywozem i zagospodarowaniem gruzu na terenie województwa dolnośląskiego. Posiadamy odpowiednie decyzje administracyjne i park transportowy

Zalegający gruz to nie lada problem dla każdego inwestora, szczególnie w tak dużych miastach jak Wrocław. Rozwiążemy ten problem w szybki, fachowy i zgodny z prawem sposób. Odpowiednie zagospodarowanie gruzu to nie tylko jego odbiór i wywiezienie ze wskazanego terenu, ale również zgodne z przepisami zagospodarowanie go. Posiadamy wszystkie niezbędne zgody w legalny odebrać go od naszych klientów a potem we współpracy z naszymi partnerami zagospodarować. Praca z nami to gwarancja najwyższej jakości i spokoju dla inwestorów.

Kontakt

W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego, dzięki któremu będziemy mogli się z Państwem skontaktować i przedstawić
swoją ofertę.

Wyburzenia

+48 793 333 600

wyburzenia@logogroup.pl

Sekretarial

+48 733 98 72 72

kontakt@logogroup.pl

Formularz kontaktowy