Wyburzenia i rozbiórki budynków woj. małopolskie

Wyburzenia

Wyburzenia budynków i zakładów przemysłowych to dla nas codzienność. Posiadamy ogromne doświadczenie w realizacji takich zleceń również na terenie województwa małopolskiego.

W związku z nowymi inwestycjami, Kraków potrzebuje nowych terenów pod inwestycje. Jesteśmy w stanie w szybki i profesjonalny sposób wyburzyć budynki i przygotować teren pod nową inwestycję. Realizujemy zlecenia zlokalizowane zarówno w tkance miejskiej jak i duże obiekty poprzemysłowe. Skorzystaj z naszego doświadczenia i profesjonalnego parku maszynowego. Wszelkie prace wykonujemy z zachowaniem wszystkich norm BHP, zgodnie z posiadanymi zezwoleniami.

Rozbiórki budynków – Kraków i okolice

W miastach takich jak Kraków wielokrotnie wyburzenie budynków nie jest możliwe. W takich przypadkach realizujemy rozbiórki budynków, z których odzyskujemy dodatkowo materiał do ponownego wykorzystania lub sprzedaży.

Jeżeli posiadasz budynki z cegły lub drewna zamiast je wyburzyć warto zastanowić się nad rozbiórką. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie odzyskać materiał budowlany, który można wykorzystać na dalszym etapie inwestycji. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie. Posiadamy ogromne doświadczenie zarówno w rozbiórkach zabudowań z cegły jak i drewna na terenie całego województwa małopolskiego.

Zawsze przed rozpoczęciem rozbiórki warto sprawdzić czy ta metoda będzie uzasadniona ekonomicznie i technologicznie. Nie wszystkie budynki można rozebrać, a często koszt rozbiórki nie jest wstanie zrekompensować sam wartości materiałów. W tym zakresie służymy Państwu pomocą doradzając jaką metodę usunięcia budynku wybrać.

Wywóz gruzu

Nie wiesz co zrobić z zalegającym gruzem. Odbierzemy i zagospodarujemy ten rodzaj odpadów na terenie całego województwa małopolskiego. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia i decyzje administracyjne

Zalegający gruz to nie lada problem dla każdego inwestora, szczególnie w tak dużych miastach jak Kraków. Rozwiążemy ten problem w szybki, fachowy i zgodny z prawem sposób. Odpowiednie zagospodarowanie gruzu to nie tylko jego odbiór i wywiezienie ze wskazanego terenu, ale również zgodne z przepisami zagospodarowanie go. Posiadamy wszystkie niezbędne zgody w legalny odebrać go od naszych klientów a potem we współpracy z naszymi partnerami zagospodarować. Praca z nami to gwarancja najwyższej jakości i spokoju dla inwestorów.

Kontakt

W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego, dzięki któremu będziemy mogli się z Państwem skontaktować i przedstawić
swoją ofertę.

Formularz kontaktowy