Wyburzenia i rozbiórki budynków woj. łódzkie

Wyburzenia

Od lat zajmujemy się wyburzeniami budynków i zakładów przemysłowych. Posiadamy doświadczenie na terenach poprzemysłowych takich jak zlokalizowane na terenie województwa łódzkiego.

W związku z bardzo intensywnym rozwojem, Łódź potrzebuje nowych terenów pod inwestycje. Jesteśmy w stanie w szybki i profesjonalny sposób wyburzyć budynki i przygotować teren pod nową inwestycję. Skorzystaj z naszego doświadczenia i profesjonalnego parku maszynowego. Wszelkie prace wykonujemy z zachowaniem wszystkich norm BHP, zgodnie z posiadanymi zezwoleniami.

Rozbiórki – Łódź i okolice

Jesteś właścicielem budynków poprzemysłowych w Łodzi? Chcesz usunąć budynek odzyskując część materiału do dalszego wykorzystania? Powierz to zadanie specjalistom, którzy zajmują się tym od lat.

Jeżeli posiadasz budynki z cegły lub drewna zamiast je wyburzyć warto zastanowić się nad rozbiórką. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie odzyskać materiał budowlany, który można wykorzystać na dalszym etapie inwestycji. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie. Posiadamy ogromne doświadczenie zarówno w rozbiórkach zabudowań z cegły jak i drewna na terenie całego województwa łódzkiego.

Zawsze przed rozpoczęciem rozbiórki warto sprawdzić czy ta metoda będzie uzasadniona ekonomicznie i technologicznie. Nie wszystkie budynki można rozebrać, a często koszt rozbiórki nie jest wstanie zrekompensować sam wartości materiałów. W tym zakresie służymy Państwu pomocą doradzając jaką metodę usunięcia budynku wybrać.

Wywóz gruzu

Chcesz pozbyć się zalegającego gruzu. Odbieramy materiał z terenu całego województwa łódzkiego. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia oraz park maszynowy do profesjonalnego wykonania usług tego typu.

Zalegający gruz to nie lada problem dla każdego inwestora, szczególnie w tak dużych miastach jak Łódź. Rozwiążemy ten problem w szybki, fachowy i zgodny z prawem sposób. Odpowiednie zagospodarowanie gruzu to nie tylko jego odbiór i wywiezienie ze wskazanego terenu, ale również zgodne z przepisami zagospodarowanie go. Posiadamy wszystkie niezbędne zgody w legalny odebrać go od naszych klientów a potem we współpracy z naszymi partnerami zagospodarować. Praca z nami to gwarancja najwyższej jakości i spokoju dla inwestorów.

Kontakt

W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego, dzięki któremu będziemy mogli się z Państwem skontaktować i przedstawić
swoją ofertę.

Formularz kontaktowy