Wyburzenia, roboty ziemne i wywóz gruzu w Katowicach

Wyburzenia

Przygotowanie terenu pod inwestycje to nie lada wyzwanie. Bardzo często trzeba zacząć od wyburzenia istniejących budynków. Jeżeli posiadasz taki teren w Katowicach skontaktuj się nami.

Katowice tak jak inne miasta konurbacji górnośląskiej posiada wiele poprzemysłowych terenów z potencjałem na nowe inwestycje. Jesteśmy firmą, która od przeszło 15 lat zajmuje się wyburzeniami i przygotowaniem terenów typu brwonfield dla przyszłych inwestorów. Wyburzamy zakłady produkcyjne, budynku mieszkalne oraz wszelkiego rodzaju pozostałości poprzemysłowe z kominami włącznie. Nasza wysoko wykwalifikowana kadra oraz park maszynowy pozwalają na realizację nawet najbardziej wymagających zleceń.

Rozbiórki budynków w Katowicach

Posiadasz budynki, w centrum miasta, których nie można wyburzyć w sposób mechaniczny? Przeprowadzimy dla Ciebie rozbiórkę wskazanego budynku odzyskując materiał budowlany i zabezpieczając budynki wokół. W takich miastach jak Katowice to często konieczność.

Jeżeli posiadasz budynki z cegły lub drewna zamiast je wyburzyć warto zastanowić się nad rozbiórką. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie odzyskać materiał budowlany, który można wykorzystać na dalszym etapie inwestycji. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie. Posiadamy ogromne doświadczenie zarówno w rozbiórkach zabudowań z cegły jak i drewna na terenie całego województwa śląskiego.

Zawsze przed rozpoczęciem rozbiórki warto sprawdzić czy ta metoda będzie uzasadniona ekonomicznie i technologicznie. Nie wszystkie budynki można rozebrać, a często koszt rozbiórki nie jest wstanie zrekompensować sam wartości materiałów. W tym zakresie służymy Państwu pomocą doradzając jaką metodę usunięcia budynku wybrać.

Wywóz gruzu

Odbieramy i zagospodarowujemy gruz na terenie całego województwa śląskiego. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia i zgody administracyjne, aby w sposób legalny zagospodarować odpady z wyburzeń i rozbiórek. Jeżeli posiadasz gruz na terenie Katowic skontaktuj się z nami.

Zalegający gruz to nie lada problem dla każdego inwestora, szczególnie w tak dużych ośrodkach miejskich jak aglomeracja śląska. Rozwiążemy ten problem w szybki, fachowy i zgodny z prawem sposób. Odpowiednie zagospodarowanie gruzu to nie tylko jego odbiór i wywiezienie ze wskazanego terenu, ale również zgodne z przepisami zagospodarowanie go. Posiadamy wszystkie niezbędne zgody w legalny odebrać go od naszych klientów a potem we współpracy z naszymi partnerami zagospodarować. Praca z nami to gwarancja najwyższej jakości i spokoju dla inwestorów.

Kontakt

W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego, dzięki któremu będziemy mogli się z Państwem skontaktować i przedstawić
swoją ofertę.

Formularz kontaktowy