Wyburzenia

Od lat zajmujemy się usuwaniem budynków poprzemysłowych i mieszkalnych przygotowując teren pod nowe inwestycje.

Chcesz przygotować teren pod inwestycje, który zabudowany jest budynkami. W szybki i fachowy sposób przeprowadzimy wyburzenia i przygotujemy teren pod inwestycję. Szeroka gama maszyn i urządzeń pozwala nam na realizację nawet najtrudniejszych zleceń jak likwidacje szybów górniczych, wysokich budynków czy kominów. Nasz doświadczony personel zapewnia realizację zadania terminowo i zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa.

Rozbiórki

Chcesz usunąć budynek odzyskując część materiału do dalszego wykorzystania? Powierz to zadanie specjalistom, którzy zajmują się tym od lat.

Jeżeli posiadasz budynki z cegły lub drewna zamiast je wyburzyć warto zastanowić się nad rozbiórką. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie odzyskać materiał budowlany, który można wykorzystać na dalszym etapie inwestycji. Jesteśmy specjalistami w tym zakresie. Posiadamy ogromne doświadczenie zarówno w rozbiórkach zabudowań z cegły jak i drewna.

Zawsze przed rozpoczęciem rozbiórki warto sprawdzić czy ta metoda będzie uzasadniona ekonomicznie i technologicznie. Nie wszystkie budynki można rozebrać, a często koszt rozbiórki nie jest wstanie zrekompensować sam wartości materiałów. W tym zakresie służymy Państwu pomocą doradzając jaką metodę usunięcia budynku wybrać.

Wywóz gruzu

Kompleksowo zajmujemy się wywozem i zagospodarowaniem gruzu. Posiadamy odpowiednie decyzje administracyjne i park transportowy

Zalegający gruz to nie lada problem dla każdego inwestora. Rozwiążemy ten problem w szybki, fachowy i zgodny z prawem sposób. Odpowiednie zagospodarowanie gruzu to nie tylko jego odbiór i wywiezienie ze wskazanego terenu, ale również zgodne z przepisami zagospodarowanie go. Posiadamy wszystkie niezbędne zgody w legalny odebrać go od naszych klientów a potem we współpracy z naszymi partnerami zagospodarować. Praca z nami to gwarancja najwyższej jakości i spokoju dla inwestorów.

Rekultywacja terenu

Przygotowujemy tereny pod inwestycje. Zgodnie z życzeniem klienta przeprowadzamy badanie gruntu, usuwamy z niego zalegające elementy, uzyskujemy oczekiwaną nośność i dostosowujemy teren pod wymogi inwestycji

Realizując inwestycje na brownfiledach (tereny poprzemysłowe) każdy inwestor musi liczyć się z koniecznością rekultywacji terenu. Zalegające w ziemi fundamenty, sieci i inne rodzaju ukryte niespodzianki potrafią bardzo spowolnić proces inwestycyjny i podnieść jego koszt. Jesteśmy ekspertami w przywracaniu takich terenów do ponownego życia. Nasze ogromne doświadczenie i posiadany park maszynowy pozwalają nam na szybkie przygotowanie terenu pod nowe zakłady. Dzięki zastosowanym procedurom i organizacji firmy jesteśmy w stanie zaproponować bardzo konkurencyjne stawki za usługi rekultywacyjne.
Świadczymy również usługi związane z uzyskaniem odpowiedniej nośności przez grunt, co jest szczególnie istotne przy terenach przeznaczonych pod inwestycje przemysłowe. Skorzystaj z naszych usług i zobacz co znaczy praca z doświadczonym i fachowym zespołem ludzi. LOGO Group to najlepszy wybór.

 
tekst
tekst
 
 

 

Sprzedaż kruszyw

 

Oferujemy także sprzedaż betonu kruszonego, kruszywa betonowego bardzo dobrej jakości o frakcji 0-80.

Beton kruszony idealnie nadaje się do  utwardzania m.in. podwórek, dróg dojazdowych, parkingów itd.

Cena: 21 zł netto/ tona*

(bez transportu)

Kontakt:

e-mail: j.kubasik@logogroup.pl

tel. +48 502 112 202


*istnieje możliwość negocjacji cen

Kontakt

W celu uzyskania oferty prosimy o kontakt telefoniczny lub wypełnienie formularza kontaktowego, dzięki któremu będziemy mogli się z Państwem skontaktować i przedstawić
swoją ofertę.

Formularz kontaktowy